Chcę pomóc

Jak głosi chińskie przysłowie, co jawnie ofiarujesz, potajemnie będzie Ci zwrócone.

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji „Nasze Zdrowie” pomagasz dbać o naszych Podopiecznych. Każda złotówka ma siłę milionów.

Będziemy ogromnie wdzięczni, jeżeli zostaniesz naszym stałym Darczyńcą i będziesz nas wspierać regularnie. Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomożesz nam w realizacji stałych projektów opiekuńczych.

Również Twoja firma może systematycznie wspierać nas finansowo, aby umożliwić nam niesienie długofalowej pomocy.

Nasza współpraca może odbywać się na wielu poziomach i przybierać różne formy. Przekazując produkty i usługi lub dzieląc się swoją wiedzą pomożesz nam przeznaczyć więcej pieniędzy na pomaganie.

Podkreślamy raz jeszcze, dla nas każda złotówka ma siłę milionów. Każda forma pomocy przenosi gory. Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat… czyjś świat.

Bądźmy razem!

Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta Fundacji.

Wpłaty można dokonać przelewem na dane:

Fundacja „Nasze Zdrowie”
Adres: ul. Irysowa 4, 55-040 Bielany Wrocławskie
Nr rachunku: 56 1090 1522 0000 0001 3458 8782
Tytułem : Darowizna

Możesz też dokonać wpłaty przez Przelewy 24 naciskając poniższy przycisk.