Zapraszamy do wystawienia nam swojej opinii!

Anuluj

Prześlij swoją opinię

Średnia ocena:
 13 ocen
przez Wiesław

W pewnym momencie swojego życia znalazłem się w trudnej sytuacji życiowej, a fundacja bez wahania mi pomogła. Dziękuję.

przez Maria

W połowie października jadę na zabieg już drugiego oka. Bardzo Wam dziękuję za pomoc i za to że wszystko odbyło się tak sprawnie i bezboleśnie.Dziękuję.

przez Tadeusz

Dziękuję za pomoc. Miałem zabieg na obu oczach. Dzięki Wam znów podziwiam świat. Jestem szczęśliwy, że wszystko odbyło się tak szybko i profesjonalnie.

przez Irena

Nie spodziewałam się nigdy, że tak szybko można załatwić zabieg usunięcia zaćmy, wielkie dzięki!

przez Janina

Jestem wzruszona, że mimo mojego wieku Fundacja zgodziła się sfinansować cały zabieg. Będę wdzięczna do końca życia.

przez Teresa

Dzięki fundacji miałam przeprowadzony zabieg na obu oczach. Chciałabym bardzo podziękować Wam za pomoc. jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa.Jeszcze raz dziękuję!

przez Krystyna

Witam, chciałam bardzo podziękować fundacji za pomoc w usunięciu zaćmy. Znów widzę i jestem Wam za to bardzo wdzięczna.

przez Celina

Dziękuję bardzo za szybką pomoc. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona.

przez Michał

Bardzo dziękuję Fundacji za dofinansowanie do drugiego zabiegu. Nie byłoby mnie na to stać. Teraz mam zdrowy wzrok i ciesze się życiem.

przez Jacek

Dziękuję fundacji za pomoc dzięki, której mam usuniętą zaćmę na jednym oku.Dzięki wam jadę też za zabieg na drugie oko już w grudniu.Jeszcze raz Państwu dziękuję.

przez Danuta

Fundacja zapłaciła za mój zabieg za co dziękuję. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. bez tej pomocy nie była bym w stanie zapłacić za zabieg. Jeszcze raz dziekuję.

przez Janusz

Bardzo dziękuję za szybką i pozytywną decyzję. Zabieg mam za 2 tygodnie i jestem szczęśliwy ze fundacja sfinansowała w 100% mój zabieg

przez Robert

Dziękuję fundacji za szybką pomoc i sfinansowanie zabiegu. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie.